ÚVOD / NABÍDKA / OSTATNÍ STAVEBNÍ ČINNOST

OSTATNÍ STAVEBNÍ ČINNOST

Bytová výstavba

Provádíme kompletní výstavbu od novostaveb po rekonstrukce.

Rekonstrukce

Naše firma provádí rekonstrukce všech soukromých i podnikatelských prostor především v Středočeském kraji.
Specializujeme se na rekonstrukce koupelen, bytů, rodinných domů a to dle Vašich představ. Rovněž můžeme kompletně zajistit potřebný projekt, stavební povolení a všechny ostatní potřebné dokumenty.

Vzhledem k tomu, že máme již řadu let své vlastní stálé řemeslníky, nemusíme se spoléhat na subdodavatele a můžeme v případě nutnosti pracovat 7 dní v týdnu / 24 hodin denně. Na další specializované práce máme své prověřené dodavatelské firmy (výroba oken, elektro, plyn, voda apod.) se kterými spolupracujeme již řadu let.

Novostavby

Rodinný dům Vám můžeme kompletně zrealizovat na klíč, přesně podle Vašich představ a to včetně vyřízení stavebního povolení, projektové dokumentace a další nezbytných administrativních úkonů.

 

Proč si vybrat právě nás?

 • Disponujeme vlastními vyškolenými zaměstnanci, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výstavbou domů
 • Spolupracujeme jen s ověřenými a kvalitními dodavateli specializovaných řemesel (výroba oken, elektroinstalace, voda, plyn, topení apod.)
 • Po celou dobu výstavby jsme Vám k dispozici 24 hod. denně / 7 dní v týdnu
 • Všechny konzultace, rozpočty a návrhy provádíme zdarma
 • Naše cenové nabídky zachovávají optimální poměr mezi cenou a vysokou přidanou hodnoutou provedení staveb

  Střechy

  Zdarma provedeme návrh a výpočet střechy – krytiny.

  Rádi Vám pomůžeme vybrat tu nejoptimálnější střechu.

  Máme dlouholetou praxi ve střešních krytinách tuzemských i zahraničních výrobců jako jsou například:

  BRAMAC – KM—BETA – TONDACH – LINDAB – CREATON – IKO – DEHTOCHEMA a mnoho dalších.

  Se zárukou Vám kvalitně a levně provedeme rekonstrukci Vaší střechy nebo položíme

  Interiéry

  Při návrhu nového interiéru začneme vytvořením architektonické studie, na niž navážeme provedením projektu. Na závěr práci realizujeme na určeném místě. Během všech fází zpracovávání návrhu interiéru hojně komunikujeme s klientem. Při úvodních konzultacích společně vybíráme materiálové a barevné škály, které budou v řešeném prostoru později uplatněny, a to v souladu s vnitřním cítením a přáním klienta.

  Fasády

  Většinu fasád realizujeme kompletně na klíč a to včetně zateplovacích systémů. Ty provádíme jak z minerální vaty s kolmým vláknem, tak i z minerální vaty s příčným vláknem. Rovněž pro nás není problém práce s polystyrénem či děrovaným polystyrénem. Na všechny tyto produkty umíme udělat jakýkoliv konečný povrch či mix různých povrchů (například cihlové pásky v kombinaci s klasickou omítkou). Při lepení těžších produktů na zateplovací systém (např. kamenný obklad) umíme provést i odtrhové zkoušky, tak aby byla fasáda bezpečná a nehrozilo žádné nebezpečí. V případě zájmu vám fasádu navrhneme a uděláme grafický návrh.střešní krytinu na novostavbě.