ÚVOD / O NÁS / NABÍDKA / REFERENCE / KONTAKTY

PEVNÉ POVRCHY

ANTUKA

Antuka a antukové povrchy od firmy SIBERA SYSTEM® patří mezi nejuznávanější sportovní povrchy, dle osobních zkušeností sportovních odborníků a vrcholových sportovců, prověřené na světových akcích. Výstavbu každého antukového kurtu přizpůsobujeme individuálním požadavkům. V kompletní dodávce si můžete vybrat z vybavení sportoviště oplocením, osvětlením a z vybavení pro provoz a údržbu.

Antukové kurty s patentovanou technologií – PATENTNÍ DESKA ® H 3

Originální způsob výstavby antukových kurtů, který splňuje nejnáročnější kritéria pro profesionální tenis. Patentní deska je založena na speciální směsi škváry a cihlářské hlíny, která se ručně rozprostírá a zpracovává podobně jako beton. Celý systém výstavby antukové desky je založen na přesné ruční práci, která je neustále kontrolovaná křížovou nivelací, aby byl zajištěn trvalý odtok srážkové vody. Na ručně vyrovnané a řádně zhutněné podkladní vrstvy se za mokra pokládá patentní deska, na kterou se postupným milimetrovým vrstvičkováním natahuje antuka. Antukový tenisový kurt s patentní deskou SIBERASYSTEM je ihned po dokončení výstavby připraven k okamžitému provozu. Antuka s technologií PATENTNÍ DESKA® vyniká absolutní rovinatostí hrací plochy, soudržností antukového krytu a obrovskou sací schopností i spotřebou antuky. Milovníkům antuky všech kategorií nabízí antuka PATENTNÍ DESKA® vynikající herní pohodu na pevném a elastickém antukovém povrchu.

POLYURETANOVÉ PODLAHY

Jednovrstvé polyuretanové podlahy PUR/EPDM vodou propustné

Výsledný elastický povrch je určen pro víceúčelové sportoviště, ideální pro tenisové kurty a školní atletické dráhy, tloušťka podlahy 10 mm.
Certifikován pro DIN 18035/6: Typ C.m antukovém povrchu.

Složení

Elastická vrstva, která se pokládá na místě speciálním finišerem o síle 10 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a EPDM celobarevným granulátem (pryž odolávající všem povětrnostním vlivům).

Vlastnosti povrchu

Výsledný povrch je trvale elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, snadný na údržbu. Barevné provedení standard: cihlově červená, zelená (na přání i jiné barvy). Tento povrch je vodopropustný. Odolává hrotům běžecké obuvi. Splňuje požadavky normy DIN 18035 / 6. Útlum síly: 37%. Propustnost včetně podkladu: cca 130 l / 1 hod.

AKRYLÁTOVÉ POVRCHY

Tenisový povrch na bázi pružných akrylátů

Tenisový sportovní povrch na bázi pružných akrylátů na pružné podložce v síle 4 mm. Tento povrch je klasifikován ITF kategorie 2: středně rychlý (medium, medium – fast) Povrch je určený na vrcholovou přípravu a soutěže, ale jeho vlastnosti, zejména pružnost, ocení i rekreační hráči. Povrch se dá využít i na ostatní míčové hry.

Složení

Pružná podložka v síle 4 mm + min. 4 vrstvy pružného akrylátu s možností lakování. Požadavky na podklad: Rovinnost podle normy +- 2 mm na 2 m. Asfaltový koberec ABJ nepropustný. Na venkovní kurty je nutné spádování 0,5 – 1 % od jedné strany hřiště ke druhé nebo střechovitě. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou.

Vlastnosti povrchu

Výsledný povrch je odolný proti povětrnostním vlivům, nepropustný pro vodu, bez údržbový. Barevné provedení: standardně zelená a červená. Ostatní odstíny na požádání. Povrch je vhodný do interiéru i exteriéru. (Ideální do přetlakových hal.) Povrch je i za vlhka neklouzavý. Povrch je snadno opravitelný a dá se velice snadno celoplošně renovovat.